A középső és nagycsoportosok természetjáró kirándulásai
Foulon Virginie középső és nagycsoportosai kéthetente vesznek részt természetjáró kirándulásokon, az időjárástól függetlenül. Ezek az alkalmak lehetőséget adnak arra, hogy a gyermekek az évszakok változásával együtt fedezzék fel a természetet.
A kirándulások során a tanulók megfigyelnek, felfedeznek, sokat beszélgetnek, és néha akár 5 kilométeres sétát is megtesznek. Emellett fejlődnek a szociális és mozgásos készségeik az olyan tevékenységek révén, mint az együttműködés, az építés, a mászás és a szabad játék.
Ezek a kimozdulások mindig tartalmasak, élményekben és eszmecserében gazdagok, elősegítve az önállóságot, a kíváncsiságot és a közösségi élet fejlődését.






Kirándulás a parkban a kiscsoportosok számára
A kiscsoportosok a parkba látogattak el, ahol változatos foglalkozásokon vehettek részt. Játszottak a homokozóban és környékén, futóbicikliztek a közlekedési pályán, valamint felmásztak a forgó kötélmászókára, nagy örömmel és lelkesedéssel.
A pihenőidők során ittak, majd közösen énekeltek és mondókáztak, felidézve a csoportban tanult dalokat és verseket.
Egy vidám, mozgalmas kirándulás volt, amely a játék, a mozgás és a felfedezés jegyében telt.




Magyar