Igazgatóság

Corinne GACEL

Corinne GACEL

Intézményvezető igazgató

Xavier de TORRES

Xavier de TORRES

Ügyvezető igazgató

Sylvain ROUSSEAU ÉGELÉ

Sylvain ROUSSEAU ÉGELÉ

Általános iskolai igazgató

Rita SZABÓNÉ SZERDAHELYI

Rita SZABÓNÉ SZERDAHELYI

Adminisztratív igazgatóhelyettes

Titkárság

Eszter CZINIEL

Eszter CZINIEL

Általános iskolai igazgatói asszisztens

Thomas VIRMONT

Thomas VIRMONT

Iskolatitkár

Réka BEGUINNÉ PRAKFALVI

Réka BEGUINNÉ PRAKFALVI

Igazgatói asszisztens

Ildikó FAKÁSZ

Ildikó FAKÁSZ

Gazdasági igazgatói asszisztens

Edina MIKLÓS

Edina MIKLÓS

Gazdasági igazgatói asszisztens

Kommunikáció

Iskolai ápolónő

Erzsébet VARGA

Erzsébet VARGA

Egészségügyi referens

Recepciós

Angélina HYJAZI

Angélina HYJAZI

Recepciós

Iskolai élet iroda

Michaël LEFEBVRE

Michaël LEFEBVRE

Igazgatóhelyettes - felső tagozat, gimnázium

Mathieu BOYER

Oktatási asszisztens
(4°A, 4°B, 4°C)

Éva FARKAS

Oktatási asszisztens
(6°A, 6°B, 6°C)

Mokrane LAIDLI

Oktatási asszisztens
(5°C, 2°A, 2°B)

Noémi MAGÉRUSZ

Oktatási asszisztens
(5°A, 5°B)

Klára MÉSZÁROS

Oktatási asszisztens
(6°A, 6°B, 6°C)

Rivelis William TAHINASOA

Oktatási asszisztens
(3°A, 3°B)

Yvette TELEKI-NÉMETH

Oktatási asszisztens
(1°B, T°A, T°B)

Cloé SABATIER

Oktatási asszisztens
(1°A)

Könyvtárak

Félicie DE GERANDO

Könyvtárfelelős
(CDI)

Gábor HIDASI

Könyvtáros asszisztens

Olivier PUCET

Könyvtárfelelős
(BCD)

Óvoda

Zita ANGYALOSNÉ TÓTH

Óvónő, Középső-és nagycsoport

Virginie FOULON

Óvónő, Középső-, nagycsoport

Erzsébet HORVÁTH

Óvodai dajka

Sophie KUNZNÉ REVERCHON

Óvodai dajka

Diána LEÁNYVÁRI

Óvodai dajka

Dora PORTE

Óvónő, Középső-, és nagycsoport

Annik VEIGEL

Óvónő, Kiscsoport

Ágnes ZIMÁNYI

Óvodai dajka

Alsó tagozat

Krisztina AGÓCS

Alsó tagozatos oktatási asszisztens

Léa BAVARD

Angol

Judit BERÉNYI

Magyar, mint anyanyelv, Német

Mihály BUKOR

Magyar, mint anyanyelv, Testnevelés

Sébastien CAULLIER

Tanító, 3. osztály

Dominique CHAPPAZ

Tanítónő, 4. osztály

Sandra DOLZA

Tanítónő, 2. osztály

Coralie DUPIN

Alsó tagozatos oktatási asszisztens

Yves-André GOMEZ

Tanító, 3. osztály

Réka JÁSZAINÉ TÓTH

Alsó tagozatos oktatási asszisztens

Mária dr LÁNCHIDINÉ KOLOZSI

Magyar mint anyanyelv

Gaële LE HANNIER

Tanítónő, 2. és 3. osztály

Franck LEFEBVRE

Tanító, 4. osztály

Gaëlle LETEUIL

Tanítónő, 2. osztály

Emőke MARINKÁS

Alsó tagoztaos oktatási asszisztens

Florian MARX

Francia, mint oktatási nyelv

Bernard MESSIN

Alsó tagoztaos oktatási asszisztens

Zsuzsanna MOLNÁR

Francia, mint oktatási nyelv

Viktória MUDRA

Magyar mint idegennyelv

Barbara PUCCIARELLI

Francia mint oktatási nyelv

Katalin RUMEAU

Tanítónő, 1. osztály

Julianna SOMMER

Francia mint oktatási nyelv

Judit SZOKOLAI

Angol

Miklós TÓTH

Alsó tagozatos oktatási asszisztens

Abel TYTGAT

Tanító, 5. osztály

Zsófia VÁGÓ-BINDER

Tanítónő, 1. osztály

Ágnes VARRÓNÉ RAVASZ

Angol, Magyar mint anyanyelv

Emilie VENELLE

Tanítónő, 5. osztály

Franck VENELLE

Tanító, 1. osztály

Axelle WOLFF

Tanítónő, 2. osztály

Felső tagozat, gimnázium

Réka ARÁNYI

Spanyol, Magyar, mint idegennyelv

Eric BAILBLE

Történelem-földrajz

Nicolas BEAUPERTUIS

Ének-zene

Sid Ali BENCHENA

Matematika

Frédéric BUFFAUD

Fizika-kémia

Éva CADOR

Testnevelés

Olivier CHIQUET

Angol

Gildas COLIN

Spanyol

Pascal COMET

Angol

Killian COURGIBET

Történelem-földrajz, Francia nyelv és irodalom

Orsolya CSATÁRY-KOVÁCS

Angol

Sébastien DANION

Matematika

Christophe DENYS

Gazdasági- és társadalomtudományok

Chloé DUPOUY

Angol

Alexandra EIPLNÉ PÁL

Magyar, mint anyanyelv

Clotilde GIZART

Matematika

András KERESZTESI

Testnevelés

Jasmin KERY

Német

Suzanne KISS

Francia, mint oktatási nyelv

Stasa KOPUNOVIC

Ének-zene

Charlotte LEDOUX

Filozófia, Francia nyelv és irodalom

Clément LEMARCHAND

Biológia

Stéphane LETERME

Matematika, Informatika

Olivier MONNOT

Történelem-földrajz

Denis MUZSNAY

Fizika-kémia

Fanny NORMAND

Francia nyelv és irodalom

Melinda OLAH

Rajz

Kata PERGELNÉ MÉSZÁROS

Angol

Claire PETIT

Történelem-földrajz

Christophe PLESSIS

Gazdasági-és társadalomismeretek

Milena POPOVIC

Francia nyelv és irodalom

Alain SURDYK

Matematika

Zsuzsanna SZERGEJEV

Magyar nyelv és irodalom

Jean-Philippe THOREAU

Technika

Samuel TRICOT

Biológia

Colas VALAT

Testnevelés

Margit VARGA

Magyar történelem

Technikai személyzet

József HOFFMANN

Vezető karbantartó

György KISS

Karbantartó

Ferenc KISS

Karbantartó

Katalin KOMLÓDI

Takarító

Lukács TÓTH

Technikai felelős